Něco o mně

1. března 2009 v 9:56 | Tomáš Kovařík |  Úvod
Dobrý den. Tuto stránku jsem založil pro všechny, které zajímá kosmonautika a astronomie. Předem se omlouvám za to, že články z astronomie tu budou později než články z kosmonautiky. Samozřejmě pokud tu už jsou tak se nejspíš díváte v pozdější době.

Tak a teď něco o mně:

Jméno a příjmení: Tomáš Kovařík

Věk: 17 let

Datum narození: 25. 2. 1992


ICQ: 436-604-790

A vše ostatní:

1. Už dlouhou dobu mě zajímá kosmonautika. Ale až v průběhu letních prázdnin (1. 7. 2006 - 1. 9. 2006) mě to "chytlo" tak, že jsem se jí začal aktivně věnovat tímto blogem a později i jako redaktor na internetové stránce www.ian.cz . Jednou jsem na jedné internetové stránce našel odkaz na email předního českého odborníka na kosmonautiku - Pana Antonína Vítka. Po chvíli váhání jsem se mu odvážil napsat otázky, na které jsem nenašel srozumitelnou odpověď nebo jsem nenašel odpověď vůbec. A hned druhý den mi přišel mail. Můžu říct, že jsem nečekal tak rychlou odpověď a byl jsem velmi rád, že mi pan Vítek odepsal. Díky němu vím o hodně víc, než jsem věděl.
______________________________________________________

2. Tak to byl historický text, co jsem psal ve svých 14-ti letech a teď už trošku současnosti.
V současnosti už kosmonautikou zdaleka tolik nežiju, ale dá se říct, že mě stále zajímá. Dlouhou dobu po ukončení blogu jsem psal pro Český rozhlas Leonardo, ale v současnosti na ně nejspíš dolehla finanční krize a i přes smlouvu s platností do konce roku 2009 nemají volná místa pro redaktory :). Takže jsem se rozhodl psát sem. Byla by škoda to tu všechno definitivně pohřbít, když jsem pro to v minulosti dělal tolik.

Přeji dobrou zábavu a poučení na mém blogu :-)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama